Geen titel

"de Stichting In Den Beginne  laat een beeldenroute groeien langs de kustlijn van Hoorn. Ik heb hiervoor een werk mogen plaatsen in twee bomen aan het begin van deze route. Dit werk is gemaakt van boterhamzakjes dat tot een huid/vel/net…

Waartoe

,
Michiel Deylius www.deylius.nl

Waiting

Jan Douma www.jandouma.net

Het grote gebaar

Janine Melai www.janinemelai.nl

Poort

,
Peter Koelemeijer www.peterkoelemeijer.nl

Jacobs Dream

Rolf Mulder www.rolfmulder.be

Ik zal je oren eens wassen

,
Ton Kalle http://nl.wikipedia.org/wiki/Ton_Kalle

Venster

,
Rob Schreefel http://nl.wikipedia.org/wiki/Rob_Schreefel

Cosmos

,
Lia Versteege http://www.liaversteege.nl/

Uitkijkjurk

,
Caroline Ruizeveld http://www.carolineruizeveld.nl/

Luister maar….

,
Marcel Prins http://www.marcelprins.nl/